Posilovna


Nebojte se, že "tahání" činek není pro Vás vhodné cvičení. Fitness v našem klubu je pro každého. Máme pro Vás mnohem více!

7.jpg


Nemáme pro Vás připraveny pouze klasické posilovací stroje, ale také posilovací stroje nové generace - Human. Tyto stroje jsou konstruovány jako systém kladek. Může se cvičit v různých úrovních a nedílnou součástí tohoto cvičení je posílení hlubokého stabilizačního systému - břicho, záda.

O ČEM SNÍTE?

  • Zhubnu...
  • Budu mít krásné pevné svaly...
  • Naberu svalovou hmotu...
  • Budu mít větší objem přes hrudník
  • Chci, aby mě přestala bolet záda...
Jsme tu pro Vás!

Každý řádně zaregistrovaný nový člen dostane od našeho clubu 1. diagnostiku zdarma

img_2045.jpg

Funkční diagnostika je nejvhodnějším začátkem jakéhokoliv cvičení.

Diagnostika slouží jako odrazový můstek k vytvoření Vašeho tréninkového plánu. Máte určitě své cíle, kterých chcete dosáhnout a ty jsou pro nás jedním z pilířů. Bolí Vás v kříži? Bolí Vás za krkem? Máte skoliózu? A to je ten další pilíř, kterým se naši osobní trenéři budou řídit.

Funkční diagnostika je systém poloh či cviků, který nám umožní získat základní informace o stavu pohybového aparátu. Zejména nás zajímá stav jednotlivých svalů, stupeň jejich ochabnutí či zkrácení, případné svalové dysbalance a postavení dolních končetin, pánve a páteře.

Chcete mít instruktora pouze pro sebe? Domluvte schůzku: Osobní trenéři

Osobního trenéra můžete využít různými způsoby:

  • osobní trénink
  • tréninkové poradenství a sestavení tr. plánu
  • výživové poradenství a sestavení jídelníčku
  • funkční diagnostika a testování

Osobní trénink

Každý Váš sen je splnitelný. Stojí za ním především Vaše odhodlání, ale i spolupráce s osobním trenérem. Naši kvalifikovaní trenéři budou dohlížet na kvalitu vašeho cvičení. Budou vás motivovat. Budou se starat o vaši sportovní výkonnost a spokojenost. Jestliže chcete bezpečně dosáhnout svých cílu, osobní trénink vřele doporučujeme.

Fitness instruktor je vám neustále k dispozici. Je tu od toho, aby Vám poradil nebo pomohl kdykoliv to budete potřebovat. Aby poradil a pomohl všem klientům, kteří se v posilovně nacházejí. Nebojte se jej zeptat na něco, co nevíte, nebo jste třeba zapomněli. Když budete potřebovat asistenci při těžším cviku, je tu pro Vás.


ovoce.jpgSestavování jídelníčků

Pro dosažení tělesného a duševního zdraví, nestačí jen pohybová činnost. Špatně volená strava, může být příčinou spousty onemocnění a chorob.

Pravděpodobně všechny důležité informace o zdravém hubnutí dobře znáte, spoustu jste jich většinou i vyzkoušeli. My vám je pomůžeme správně využívat. Sestavíme vám osobní jídelníček - redukční, na nabrání svalové hmoty, na tvarování postavy, ... Je třeba dát se cestou vyváženosti mezi příjmem stravy a fyzickou aktivitou zaměřenou na rozvoj celého pohybového aparátu.

Právě v otázkách výživy, je spousta nezodpovězených otázek a protikladných názorů. Co je ideální? Přesto není pochyb o tom, že na základě dnešních poznatků můžeme sestavit systém výživy, umožňující zdravý vývoj dětí a dospělých.

A co tedy máme jíst? Vyváženou a pestrou stravu!

Ptejte se svého trenéra :-)

3.jpg 5.jpg 6.jpg
21.jpg 8.jpg 4.jpg
1.jpg 10.jpg 9.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
0.0 0Hodnocení