Klubové členství

Je nám potěšením, že Vás můžeme přivítat v HARMONY Wellness clubu.

Přejeme si, aby se i pro Vás stal místem pohybu, odpočinku a přátelství, aby byl klubem Vašich snů, protože s touto ideou jsme ho budovali. Nejsme jen obyčejné fitness, ve kterém si můžete dobře zacvičit, naším cílem je zbavit klienty bolestí a zdravotních komplikací.recepce.jpgK dispozici jsou pro Vás dva sály pro skupinové cvičení, fitness, kardio zóna s plazmovými televizory, horolezecká stěna, squash a dále pak zázemí recepce s kavárničkou a plazmovým televizorem, prostorné sprchy, dětský koutek pro děti členů. Jednou z nejdůležitějších částí klubu je relaxační část s párou, saunou a whirlpoolem. Když chcete ještě něco navíc, jsou Vám k dispozici naši maséři.

Poradíme Vám jak zhubnout a vyrýsovat postavu, jak nabrat svalovou hmotu, jak se připravit na závody, ... Naším hlavním krédem však je zbavit Vás bolestí, únavy, depresí.


Bojíte se, že nebudete vědět jak cvičit? Nikdy v životě jste necvičili? Opravdu jde začít v každém věku.

skupinovka.jpg

Naše tělo je utvořeno k pohybu, ale víte sami, jak málo pohybu oproti předešlým generacím máme. Kolik času trávíme sezením u počítače, v autě za volantem, před televizními obrazovkami, jízdou na jezdících schodech a ve výtazích. Tělo tím velice strádá. Některé svalové skupiny ochabují - břicho, hýždě, svaly na stehnech (které mají chránit kolenní kloub) a naopak jiné se zkracují. Velké svalové napětí vede k větší aktivitě a tak ke zhoršení stavu svalové tkáně, většímu přetěžování a tak stále hůř a hůř.

Ale Vy to můžete zastavit. Vy máte tu moc dostat své tělo do rovnováhy! Do HARMONIE.


ZDRAVÍ máme jen jedno!


Harmony Wellness club je založen na klubovém členství. Jedině touto cestou můžeme nabídnout všem členům stabilní úroveň služeb na vysoké profesionální úrovni. To se týká celého vybavení klubu, ale také personálu sestaveného ze samých profesionálů připravených Vám vždy podat pomocnou ruku. Provoz takového klubu se nedá financovat z jednorázových vstupů a permanentek. Jsme pro Vás připraveni 7 dní v týdnu, 12 měsíců v roce.

Chápeme, že pravidelné platby jsou pro někoho ještě velkou neznámou a velkým závazkem. Věřte, že světová úroveň našeho klubu Vás přesvědčí o tom, že jste podepsáním smlouvy udělali dobrou věc. Udělali jste ten nejlepší krok v cestě za zdravím. Měsíční příspěvky Vás budou lépe motivovat k pravidelnosti. A pravidelné cvičení má ten správný vliv na Vaši kondici, zdraví a psychiku. Široká nabídka služeb Vám umožní různě měnit tréninkový plán dle momentální kondice, zdravotního stavu, nálady a volného času.

Aktuální ceník naleznete zde

V případě zájmu o prohlídku clubu či konzultace členství neváhejte a kontaktujte: Anna Motejzíková, motejzikova (at) harmonypisek.cz, tel.: 773 255 660

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
0.0 0Hodnocení