Firemní členství

Většina moderních společností již využívá různé formy firemních členství. A co vy? Nechcete to také zkusit? Prvotní náklady, které zaměstnavatel vynaloží, brzy jistě převýší pozitiva.


Společnosti, které chtějí být úspěšné, si uvědomují, že jejich největším bohatstvím, jsou jejich zaměstnanci. Čím zdravější tělo, tím produktivnější je mysl člověka. Nároky na zaměstnance, ale jistě i na Vás, jsou čím dál vyšší a práce je tak velice psychicky a někdy i fyzicky náročná, a tak je velmi důležité, aby se měl každý kde odreagovat a nabrat novou energii, díky které pak vydrží pracovat ve svém oboru mnohem déle.

Zaměstnanci, kteří pravidelně cvičí, jsou zdravější, šťastnější a odolnější vůči nemocem a škodlivému vlivu stresu. Jsou živější, mají více energie, což má pozitivní dopady v průběhu pracovního dne. Toto odlišuje průměrné firmy od vynikajícíh.


Další možnost je zorganizovat pro Vaší firmu nevšední:

 • Raut
 • Podnikový večírek
 • Seminář
 • Turnaj
  Součástí může být cvičení s lektorem - pouze Vaše skupina - jumping, Spinning®, pilates... dle výběru
  Návštěva fitness centra s kardio zónou
  Návštěva relaxační části - sauna, pára, whirpool
  Výuka na horolezecké stěně
  Promítání společných akcí nebo přednáškového materiálu na plátno nebo plazmový televizor
  Squash
  Občerstvení

A firemní ceny?

Je pro nás velice důležité prodiskutovat Vaše potřeby a cíle dříve, než přistoupíme k rozhovorům o ceně služeb. Projednáním Vašich požadavků zaručíme správný výběr členství nebo programu. Současně Vám umožníme prohlédnout si náš club, setkat se s našimi pracovníky a udělat si názor na náš klub. V případě zájmu kontaktujte našeho klientského konzultanta:

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
0.0 0Hodnocení